Onsite
Full Time Posted 19 days ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Do naszego łódzkiego Zakładu Elementów Izolacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Planowania i Przygotowania Produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie kompleksowej i poprawnej dokumentacji do procesu produkcji. Jesteśmy otwarci na świeżych absolwentów studiów wyższych, którzy mają chęć i odwagę do nauki nowych rzeczy.

Twoje obowiązki:

  • Kalkulacja zamówień i ofert pod kątem cenowym, materiałowym i godzinowym.
  • Przygotowanie dokumentacji i koordynacja wprowadzanych zmian.
  • Zapewnienie informacji niezbędnych do zrealizowania produkcji.
  • Ścisła współpraca z wydziałem produkcyjnym i działem zaopatrzenia.
  • Bieżąca komunikacja z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi.
  • Archiwizacja dokumentacji poprodukcyjnej.
  • Inicjowanie i wdrażanie przedsięwzięć zmierzających do usprawnienia pracy oraz procesu.

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje.
  • Znajomość MS Office (głównie Excel).
  • Doświadczenie w pracy, staże na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym mile widziane.
  • Zdolności analityczne oraz nastawienie na realizacje celu.
  • Dokładność i skrupulatność w realizacji zadań.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presja czasu i nadawania priorytetów.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Młodszy Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji