Onsite
Full Time
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Задължения:

  • Монтира и опроводява ел. елементи и уреди според предоставената техническа документация;
  • Работи с различни видове ръчни и електрически инструменти;
  • Следи за възникнали грешки по време на монтаж;
  • При установяване на качествен проблем в изделието или неговите компоненти, участва в отстраняването им;
  • Участва в подобрението на работния процес;
  • Отговаря за чистотата и подредеността на работното място.

Изисквания:

  • Средно образование, /техническо ще бъде предимство/;
  • Умение за работа с компютър /ще бъде предимство/;
  • Възможност за работа на смени;
  • Изпълнителност и отговорност;
  • Сръчност и наблюдателност;
  • Умение за работа в колектив.

Company Details

Hitachi Energy is a global technology leader that is advancing a sustainable energy future for all. We serve customers in the utility, industry... Read more

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Assembler