Onsite
Full Time
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Operatorów!

Dołącz do nas i zyskaj:

- Umowę o pracę bezpośrednio z Hitachi Energy;

- Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych doświadczeń, kwalifikacji i umiejętności);

- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto ("trzynastka");

- Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;

- Dodatek za system czasu pracy;

- Coroczne regulacje finansowe;

- Możliwość korzystania z ZFŚS (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych) np. dofinansowania zimowe i wiosenne; paczki na święta, inicjatywy kulturalno-rekreacyjne;

- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz prywatnej opieki medycznej LuxMed;

- Dostęp do platformy benefitowej i 100 pkt do wykorzystania co miesiąc (na platformie dostępny pakiet MultiSport);

- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

- KAIZEN - możliwość zgłaszania usprawnień i otrzymania atrakcyjnych nagród finansowych;

- Bezpieczne środowisko pracy;

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.

Zadania:

- Przygotowanie transformatora do procesów olejowych;

- Prowadzenie procesów olejowych;

- Prowadzenie procesu suszenia izolacji transformatora.

Wymagania:

- Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym;

- Podstawowa umiejętność obsługi komputera;

- Mile widziane doświadczenie w pracy z substancjami ropopochodnymi;

- Mile widziana znajomość rysunku technicznego;

- Zaangażowanie oraz chęć do nauki;

- Umiejętność pracy w zespole.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Operator