Onsite
Full Time Posted a month ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Задължения:

  • Извършва външен и вътрешен оглед на изделието;
  • Проверя устойствата, монтирани във вътрешността на изделието;
  • Подготвя допълнителни материали за изпращане;
  • Уведомява съответните отдели при констатирани несъответствия;
  • Следи и съдейства за отстраняването на дефекти по изделието;
  • Поставя маркировка;
  • Обработва производствена документация.

Изисквания:

  • Средно образование;
  • Добро владеене на MS Office пакет (MS Excel, MS, Word, MS PowerPoint, MS Outlook)
  • Работа с ERP системи (SAP);
  • Отговорност и инициативност;
  • Внимание към детайла;
  • Добри комуникационни умения;
  • Готовност за работа на смени;
  • Работа в екип.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Инспектор качество - финален контрол