Onsite
Full Time Posted 18 days ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Задължения:

  • Познава техническата документация на изделията и документацията, свързана с контрол и изпитване;
  • Подпомага свързването на изделието към тестовото оборудване, съгласно документацията и принципната електрическа схема и спазване на правилата за безопасност;
  • Изпитва 100% от готовите изделия, съгласно техническата документация;
  • Извършва тест за частични разряди под високо напрежение;
  • Познава и работи с всички необходими измервателни инструменти и приспособления.

Изисквания:

  • Завършено техническо образование - електро профил;
  • Работа с принципна ел. схема;
  • Умения за извършване на електрически измервания;
  • Умения за работа с компютър;
  • Готовност за работа на смени.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Монтьор изпитване на електросъоръжения