Onsite
Full Time Posted a month ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Obowiązki:

  • Obsługa administracyjna procesów organizacyjnych jednostki.
  • Zarządzanie korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną.
  • Obsługa sprzętu biurowego, artykułów biurowych i artykułów spożywczych.
  • Organizowanie spotkań wewnętrznych lub zewnętrznych oraz przyjmowanie gości.
  • Przygotowywanie prezentacji i innych dokumentów na zlecenie przełożonego.
  • Wsparcie w przygotowaniu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz materiałów marketingowych.
  • Wsparcie fakturowania i rozliczania zamówień.
  • Wsparcie realizacji zadań operacyjnych i administracyjnych HR w tym:

- Administrowanie systemem do ewidencji zwolnień chorobowych.

- Wsparcie w administrowaniu systemem zarządzania czasem pracy poprzez wprowadzanie: nadgodzin, nieobecności, zwolnień oraz rocznych planów urlopowych.

- Wyjaśnienie pojawiających się niezgodności i wprowadzanie niezbędnych korekt.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, wyższe mile widziane.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok mile widziane.
  • Znajomość programów MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych (skaner, drukarki itp.).
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach;
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Specjalista ds. administracji