Onsite
Full Time Posted 23 days ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

W Hitachi Energy Grid Integration zajmujemy się budową i utrzymaniem stacji elektroenergetycznych w średnich i wysokich napięciach na terenie całej Polski.

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu.

Lokalizacja: Polska

Obowiązki

  • Współpraca z fabrykami Hitachi Energy w celu pomocy w instalacji, uruchomieniu i rozwiązywaniu usterek zainstalowanych urządzeń i systemów.
  • Terminowe wykonywanie zleconych prac w zakresie instalacji, uruchomienia i diagnostyki aparatury WN.
  • Dbałość o powierzony sprzęt pomiarowy i diagnostyczny.
  • Praca w ramach „rotacji dyżurów” w celu zapewnienia obsługi awaryjnej poza godzinami pracy dla istniejących klientów.
  • Prowadzenie systemu raportowania i rejestrowania problemów klientów, konserwacji i napraw.
  • Udzielanie wsparcia technicznego zarówno klientom, jak i współpracownikom w zakresie oceny wymagań technicznych i odpowiadania na powiązane pytania techniczne.
  • Wspieranie Działu Sprzedaży w celu przekazywania klientom wiedzy specyficznej dla danej instalacji.
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i testowych, raportów z testów, protokołów odbioru itp.
  • Zapewnianie zgodności z Systemem Zarządzania Jakością i Procedurami Bezpieczeństwa.
  • Pomoc w utrzymaniu części zamiennych w ramach magazynu depozytowego.
  • Przygotowywanie oświadczeń metodycznych, ocen ryzyka dla działań związanych z pracą na miejscu zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Ciągłe szkolenie i podnoszenie kwalifikacji w zakresie powierzonych obowiązków.
  • Wykonywanie innych zadań wyznaczonych przez Przełożonych a wynikających z funkcji komórki lub niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Zakładu

Wymagania

  • Członek zespołu, równie zdolny do pracy samodzielnej, jak i pracy jako członek zespołowej.
  • Zdolność do pracy w stałej delegacji, na stacjach energetycznych i instalacjach Klienta.
  • Wcielanie w życie podstawowych wartości Hitachi Energy, czyli bezpieczeństwa i uczciwości, co oznacza branie odpowiedzialności za własne czyny przy jednoczesnej trosce o współpracowników i firmę.

Doświadczenie

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki, licencjat z nauk ścisłych, preferowany dyplom inżyniera.
  • Minimum 3-8 lat doświadczenia w systemach elektroenergetycznych podstacji.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność konwersacji z klientami w sposób uprzejmy i skuteczny.
  • Zdolność do ustalania priorytetów projektów i produktów.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Płynne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie.
  • Duże skupienie na klientach i ich potrzebach.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Inżynier serwisu / Field Service Engineer