Onsite
Full Time Posted 18 days ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Lakierników!

Dołącz do nas i zyskaj:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z Hitachi Energy;

- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

- Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;

- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

- Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

- Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

- Miłą atmosferę pracy.

Zadania:
- Przygotowanie podzespołów do procesu malowania;

- Wykonywanie pracy zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi;

- Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w malowaniu przemysłowym;

- Organizacja pracy własnej;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Odpowiedzialność, sumienność i staranność w realizacji obowiązków służbowych;

- Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
spray painter