Onsite
Full Time Posted 4 days ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Zamówień do zespołu w Przasnyszu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za terminową realizację zamówień klientów w ramach strategii grupy produktowej.

Twoje obowiązki
  • Tworzenie i aktualizacja rejestru zamówień i ofert;
  • Rejestracja zamówień w systemie SAP;
  • Przygotowywanie potwierdzeń zamówień i umów handlowych;
  • Utrzymywanie codziennego kontaktu z klientami;
  • Organizacja wysyłek zgodnie z optymalizacją kosztów;
  • Raportowanie i przygotowywanie analiz dotyczących otrzymanych zamówień;
  • Wspieranie tworzenia nowych procesów i dalszego rozwoju procesów i narzędzi usprawniających pracę.

Twoje kompetencje
  • Wyższe wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne);
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku będzie atutem;
  • Duże doświadczenie w systemie ERP (najlepiej SAP);
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego;
  • Silne umiejętności analityczne i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Dbałość o szczegóły, samoorganizacja, wielozadaniowość,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Specjalista ds. obsługi zamówień