Onsite
Full Time Posted a month ago
Save Job

Job Type

Full Time

Job Details

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Operacyjnego, która dołączy do naszego Zespołu Zakładu Elementów Izolacyjnych w Łodzi i będzie wspierać realizacje projektów mających realny wpływ na rozwój oraz funkcjonowanie fabryki. Ponadto do obowiązków Kierownika Operacyjnego będzie należało sprawne koordynowanie prac podległych obszarów związanych z produkcją, zaopatrzeniem, inżynierią produkcji oraz utrzymaniem ruchu. Zatrudniona osoba będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Zakładu.

Zadania:

•  Opracowywanie strategii produkcyjnej fabryki we współpracy z kadrą zarządzającą.

•  Zapewnienie podległemu zespołowi bezpiecznego środowiska pracy oraz rozwój systemów zapewniających poprawę bezpieczeństwa.

•  Kontrolowanie i zapewnienie realizacji zadań finansowych, jakościowych i operacyjnych przypisanych do podległego obszaru.

•  Zarządzanie pracą obszaru produkcyjnego oraz technicznego zakładu, w celu realizacji planu produkcji w zakresie: kosztów, terminowości, wymagań jakościowych, bezpieczeństwa.

•  Ciągłe usprawnianie procesów, w tym produkcyjnych w celu poprawy obsługi klientów, wzrostu wydajności, redukcji kosztów i poprawy jakości.

•  Uczestniczenie w opracowaniu budżetu organizacji w części dotyczącej sfery produkcji.

•  Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją.

•  Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem procedur, norm i zasad w obszarze produkcji.

•  Nadzór nad realizowanymi zadaniami/projektami inwestycyjnymi.

•  Zapewnienie przebiegu procesów biznesowych zgodnie z wymogami SAP.

•  Zapewnienie i usprawnianie współpracy międzydziałowej oraz komunikacji wewnętrznej.

•  Współodpowiedzialność za profesjonalną obsługę i rozwój relacji z Klientami.

Wymagania:

•  Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil mechaniczny lub elektryczny).

•  Oczekujemy min. 6 lat doświadczenia zawodowego, w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym o podobnym profilu.

•  Wiedza z zakresu zarządzania operacyjnego zakładem produkcyjnym.

•  Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację w międzynarodowym środowisku.

•  Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi z obszaru planowania, logistyki produkcji i zarządzania produkcją.

•  Wiedza z zakresu Lean Manufacturing.

•  Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze oraz doświadczenie związane z zarządzaniem, motywowaniem oraz rozwojem podległego zespołu.

•  Silna orientacja na wynik, nastawienie na realizację celów i współpracę.

•  Umiejętność sprawnego zarządzania priorytetami.

•  Znajomość systemu SAP – mile widziana.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Kierownik Operacyjny
Save Job