Onsite
Full Time Posted 5 days ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Łódzka fabryka Hitachi Energy przy ul. Aleksandrowskiej poszukuje Mistrza Produkcji!

Dołącz do nas i zyskaj:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Hitachi Energy;
  • Warunki finansowe uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz prywatnej opieki medycznej LuxMed;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Bezpieczne środowisko pracy.

Zadania:

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż; oraz zaangażowanie w budowanie kultury bezpiecznej pracy;
  • Realizacja planu produkcji z zachowaniem terminowości i jakości, przy efektywnym wykorzystaniu zasobów ludzkich, maszyn i urządzeń oraz materiałów;
  • Zarządzanie podległymi pracownikami i zapewnianie optymalnego przebiegu pracy na swojej zmianie;
  • Usprawnianie procesów i metod pracy oraz technologii i procesów produkcyjnych, przy ścisłej współpracy z innymi działami w firmie;
  • Dbanie o rozwój kompetencji pracowników poprzez szkolenie podległych pracowników w zakresie wykonywania nowych operacji;
  • Nadzorowanie i kontrolowanie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego, dbanie o jakość informacji w systemach do nadzoru produkcji;
  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą i produkcyjną.

Wymagania:

  • Zorientowanie na realizację celu;
  • Zdolność do podejmowania decyzji oraz samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy własnej i innych;
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean i jakościowych;
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy oraz umiejętność dzielenia się nią z pracownikami;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Mistrz produkcji