Onsite
Full Time Posted 17 days ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszy specjalista ds. zarządzania zakupami w projekcie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem  zakupów na projekcie oraz terminową realizację dostaw.

Lokalizacja: Warszawa lub Kraków (praca hybrydowa)
Umowa: na zastępstwo, ok. 18 miesięcy (z możliwością przedłużenia)

Twoje zadania:

  • Identyfikacja nowych potencjalnych dostawców i wykonawców, zarządzanie tymi relacjami oraz budowanie strategii zakupowej dla projektu;
  • Odpowiedzialność za cały proces zakupowy: analiza i ocena ofert w celu określenia optymalnej wartości, negocjowanie umów łącznie z warunkami handlowymi dla  głównych wykonawcówi  kończąc na  podpisywaniu  umów;
  • Zarzadzanie dostawami, ryzykiem na projekcie oraz kooperacja z iinteresariuszami w  tym obszarze;
  • Odpowiedzialnośc za  KPI projektu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne);
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra Znajomość języka i angielskiego;
  • Umiejetność pracy w miedzynarodowym środowisku;
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej;
  • Umiejętności analityczne i myślenia strategicznego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Starszy Specjalista ds. Zarządzania zakupami w projekcie