Onsite
Full Time Posted 3 days ago
I'm Interested

Job Type

Full Time

Job Details

Задължения:

  • Извършва превключвания на основни и спомагателни електрически съоръжения;
  • Стриктно спазва процедурите за поддръжка и безопасност, действащите правилници за експлоатация на ел. уредби и съоръжения;
  • Следи и контролира параметрите за нормалното производство;
  • Извършва техническо обслужване, периодични прегледи и начална диагностика.
  • Ремонтира машините и оборудването, когато е налице проблем;
  • Поправя или подменя повредени компоненти или компоненти в неизправност;
  • Извършва и участва в годишната и превантивна профилактика на машини и съоръжения;

Изисквания:

  • Средно техническо образование;
  • Предишен професионален опит в областта;
  • Добри познания по механика и или електротехника;
  • Основни умения за работа с ръчни и ел. инструменти;
  • Способност за разбиране и четене на документация;
  • Настройва и калибрира машини и оборудване според оптималните изисквания;
  • Инсталира нови машини при откриване на нови производствени линии.
  • Възможност за работа на смени.

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Техник поддръжка