Onsite
Posted 19 days ago
I'm Interested

Job Details

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie i realizacja lokalnych planów sprzedażowych i działań marketingowych (odpowiedzialność za 1/2 Polski, południowa część kraju)
  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań korygujących stosownie do potrzeb w celu zapewnienia optymalnej efektywności
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz kluczowymi opinioliderami (główne produkty: endoprotezy biodra i kolana)
  • Prowadzenie analiz rynku w celu określenia potrzeb klientów oraz wspierania kierownictwa wyższego szczebla w opracowywaniu krótko- i długoterminowych strategii/prognoz i celów biznesowych
  • Sporządzanie raportów, podsumowań, analiz i dokumentacji w zakresie wszystkich aspektów zarządzania sprzedażą
  • Budowanie zaangażowanego zespołu sprzedaży poprzez zapewnienie silnego przywództwa i wdrożenia odpowiednich inicjatyw w zakresie rekrutacji, rozwoju i zaangażowania we współpracy z Działem HR
  • Zarządzanie i kierowanie podległym zespołem (około 8 osób). Organizowanie, delegowanie i koordynacja pracy podległych pracowników
  • Wspieranie przedstawicieli w opracowywaniu krótko- i długoterminowych strategii i celów biznesowych
  • Nadzór merytoryczny nad realizowanymi działaniami sprzedażowymi w terenie
  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących procedur oraz dostosowania działań do strategii biznesowej
Wymagania:
  • Przynajmniej 5-letnie udokumentowane sukcesami doświadczanie w sprzedaży w branży medycznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Umiejętność motywowania oraz rozwijania zespołu sprzedaży
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży medycznej i kluczowych decydentów w branży
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu efektywnych relacji biznesowych (z chirurgami i szpitalami)
  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego, silna orientacja na wyniki
  • Brak przeciwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (ok. 80%)
  • Miejsce zamieszkania w południowej części Polski: np. Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa
  • Ważne prawo jazdy kat. B
Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Regional Sales Manager - Ortopedia (Joint Replacement)