Onsite
I'm Interested

Job Details

DESCRIPTION

Firma Cummins - amerykański koncern zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników wysokoprężnych zatrudni studenta/ucznia na staż w nowoczesnym Centrum Odbudowy Silników w Modlniczce.

Praca od zaraz!

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie odbudowy, testowania i regeneracji silników.
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
  • Współpraca z kolegami, specjalistami i personelem wsparcia przy regeneracji.

Wymagania:

  • Status ucznia lub studenta.
  • Motywacja do zdobycia pierwszego doświadczenia.
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną.
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony.
  • Pakiet medyczny LuxMed.
  • Ubezp. na życie Generali.

RESPONSIBILITIES

QUALIFICATIONS

Wymagania:

Job Manufacturing

Organization Cummins Inc.

Role Category

Job Type Student - Internship

ReqID 240005HR

Mission
We're connecting diverse talent to big career moves. Meeting people who boost your career is hard - yet networking is key to growth and economic empowerment. We’re here to support you - within your current workplace or somewhere new. Upskill, join daily virtual events, apply to roles (it’s free!).
Are you hiring? Join our platform for diversifiying your team
Staż w Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników